12. Gala MediaTorów 1 grudnia w Krakowie!

12. Gala MediaTorów 1 grudnia w Krakowie!

 

Laureatów 12. edycji Plebiscytu MediaTory – Studenckie Nagrody Dziennikarskie poznamy już w najbliższą sobotę. W tym roku nagrodę w kategorii AuTORytet odbierze Małgorzata Szejnert, a do kogo trafią pozostałe statuetki dowiemy się 1 grudnia o godz. 17.00 podczas uroczystej Gali Finałowej w Auditorium Maximum UJ w Krakowie.

 

Każda Gala Finałowa to wspaniałe widowisko i zapewniam, że również w tym roku nie zawiedziemy widzów. Na Gali zjawią się najważniejsi ze świata mediów, a o oprawę muzyczną zadba Gromee – mówi Wioletta Klytta, prezes Stowarzyszenia MediaTory – 12. finał MediaTorów to nie tylko zwieńczenie całorocznej pracy całego zespołu organizacyjnego, ale także symboliczne rozpoczęcie kolejnej dekady istnienia Plebiscytu.

 

Wstęp na Galę Finałową jest bezpłatny. Wszyscy zainteresowani uczestnictwem mogą pobrać wejściówki za pośrednictwem portalu Evenea https://mediatory2018.evenea.pl/. Ponadto będzie można je odebrać w dniu Gali w trzech punktach w Krakowie:

 

  • w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33): od 10:00 do 16:15,
  • na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Łojasiewicza 4): od 10:00 do 13:00
  • w budynku Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego (ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1) od 10:00 do 13:00

 

  1. Gala MediaTory jest również oficjalnym zakończeniem IV Ogólnopolskiej Konferencji Mediów Akademickich, która rozpocznie się 1 grudnia w Krakowie. Młodzi dziennikarze w ramach wydarzenia będą mogli wziąć udział w prelekcjach i warsztatach prowadzonych przez znakomitych dziennikarzy m. in. Janusza Schwertnera czy Mateusza Borka. – To wydarzenie towarzyszące tegorocznej edycji Plebiscytu Mediatory, które ma na celu integrację środowisk mediów akademickich z całej Polski. Konferencja przez dwa dni odbywać się będzie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ – mówi Kinga Zaborska, Koordynator Główny Plebiscytu.

 

Do grona AuTORytetów studentów dziennikarstwa dołączyła w tym roku Małgorzata Szejnert. Jest to szczególna nagroda, bo przyznawana za całokształt pracy i działalności dziennikarskiej. Dziennikarze nagrodzeni w tej kategorii reprezentują najwyższe standardy. To od nich studenci chcą uczyć się rzetelności oraz profesjonalizmu.

 

Organizatorami 12. edycji Plebiscytu są: Stowarzyszenie MediaTory oraz Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ. Współorganizatorem Plebiscytu jest Uniwersytet Jagielloński. Narzędzia wspomagające monitoring mediów udostępnia Instytut Monitorowania Mediów. Sponsorem Głównym jest Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, zaś Partnerem Strategicznym – Warszawski Instytut Bankowości.

***

Pełna lista dziennikarzy i materiałów nominowanych w Plebiscycie dostępna jest na: www.mediatory.pl.

Post Author: admin